Kariera

Aktualnie poszukujemy: lekarza dentysty, asystentki stomatologicznej.Stanowisko: lekarz dentysta.

Przychodnia Stomatologiczna „Primus” w Koninie (woj. wielkopolskie) podejmie współpracę z lekarzem dentystą. Przychodnia jest czynna 7 dni w tygodniu.

Oferujemy:
• nowoczesny sprzęt (CBCT, mikroskop i inne),
• pracę na 4 ręce z doświadczonym personelem,
• pracę wyłącznie z pacjentami prywatnymi,
• możliwość specjalizowania się w dziedzinie periodontologii.

Warunki dotyczące zakresu oraz rozliczeń do uzgodnienia. 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
tel.: 693 121 770
e-mail: praca@urbanprimus.pl

W wiadomości e-mail zawierającej CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez administratora – „Primus” Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna Bożena Urban – dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1)”.Stanowisko: asystentka stomatologiczna.

Przychodnia Stomatologiczna „Primus” w Koninie (woj. wielkopolskie) podejmie współpracę z asystentką stomatologiczną. Przychodnia jest czynna 7 dni w tygodniu.

Warunki dotyczące zakresu oraz rozliczeń do uzgodnienia. 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
e-mail: praca@urbanprimus.pl

W wiadomości e-mail zawierającej CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez administratora – „Primus” Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna Bożena Urban – dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1)”.


Umów się na wizytę

tel. kom.: 693 121 770
tel. stac.: (63) 245 99 50

e-mail: primus@urbanprimus.pl